fbpx
a
performance

Oğuzyiğit

Müşterimizin Tomruk Yükleme Ataşman Deneyimi

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Tomruk Yükleme Ataşmanı, özel olarak tasarlanmış tomruk tutma kolları sayesinde tomrukları güvenli bir şekilde taşır. Bu sayede, tomrukların taşınması sırasında oluşabilecek hasarlar önlenebilir ve işler daha verimli hale getirilebilir.

Oğuzyiğit Tomruk Yükleme Ataşmanı, farklı boyutlardaki traktörlere uyumlu olarak tasarlanmıştır ve bu sayede birçok farklı traktörle kullanılabilir. Ayrıca, kullanımı son derece kolaydır ve operatörlerin işlerini hızlı bir şekilde yapmalarını sağlar.

Oğuzyiğit Tomruk Yükleme Ataşmanı, yüksek kapasitesi sayesinde birden fazla tomruğu aynı anda taşıyabilir ve bu sayede işler daha hızlı halledilebilir. Ayrıca, yüksek performansı sayesinde işler daha verimli bir şekilde yapılabilir.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1567170314216{padding-top: 14px !important;padding-bottom: 10px !important;}”][vc_column][vc_column_text]

Tomruk yükleme işlemlerinde zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayın.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Oğuzyiğit Tomruk Yükleme Ataşmanı, orman endüstrisinde çalışanlar için ideal bir seçimdir ve herhangi bir işletme için büyük bir yarar sağlar. Eğer verimliliği artırmak ve işleri daha hızlı halletmek istiyorsanız, Oğuzyiğit Tomruk Yükleme Ataşmanını deneyebilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Comments

 • Mayıs 2, 2023

  Zekeriya Erdemli

  KOleylık sağladığı kesin bütün traktörlere uyar mı

  reply to
  • Mayıs 4, 2023

   Zafer Unca

   Tahminime göre tük traktörlere uyum sağlıyor.

   reply to
 • Mayıs 4, 2023

  Mustafa Fatih Korkmaz

  Babacım siz neler yapıyorsunuz ya, çok güzel

  reply to

Yorum Yap

OGUZYİGİT

1980’den beri Türk çiftçisinin kalitesine güvendiği marka

instagram

HIZLI BİLGİ

Pazartesi-Cuma: 09:00 - 18:00; Cumartesi: 10:00 - 14:00
Fevzi Çakmak Mah. Büsan Öz. Org. San. Sit. 10644. Sk. No:53 Karatay / KONYA
+ (90) 332 342 20 60
info@oguzyigit.com
×