fbpx
Image Alt
performance

Hakkımızda

performance

Oğuzyiğit Tarım Makineleri Kimdir?

Oguzyigit Tarım Makineleri, 1980 yılında Konya ilinde faaliyetine başlamıştır. Kuruluşundan itibaren çeşitli tarım aletleri üretimi ile piyasada kendine yer bulan işletme, 1984 yılında çayır biçme makinesi üretimine başlamış ve bu alanda da büyük bir başarı elde etmiştir.

Bugün yeşil yem bitkileri (yonca, fiğ, mercimek, nohut, çayır, yulaf, arpa, fasulye, kekik, kimyon vb.) biçme makinesi, traktör ön yükleyici kepçe, traktör arka yükleyici kepçe ve onlara uygun ataşman üretimi ile sektörde öncü firmalardan biri haline gelmiştir.

Oguzyigit Tarım Makineleri, ar-ge çalışmalarına da büyük önem vermektedir. Sağlamlık, tasarım, kalite ve kullanım kolaylığı konularında iddialı olan firma, müşteri talep ve beklentilerini karşılamak adına ürünlerinde farklı ve kullanışlı tasarımlar sunmaktadır.

2019 yılında NOVATAR markasıyla dış piyasaya açılan Oguzyigit Tarım Makineleri, özel üretimler yaparak ihracatını artırmaktadır. Avrupa ülkelerine traktör, iş makinesi ve ön yükleyici kepçe ataşmanları konusunda özel üretimler yapılmaktadır.

Firma, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Satış sonrası hizmet konusunda hassas davranarak müşterilerinin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için gerekli tüm önlemleri almaktadır.

Ürünlerinde zirai kredilendirme belgeleri, S.Ü. Ziraat Fakültesi Tarım Makineleri Bölümünden deney raporları ve CE belgesi bulunan Oguzyigit Tarım Makineleri, tarım kredi ve pancar kooperatiflerinden de ürün temin edilebilmektedir.

Firma, alanında uzman, deneyimli personeliyle doğru, dürüst ve güvenilir ticaret yapmayı hedeflemektedir. Müşterilerinin güvenini korumak, taviz vermeden kaliteyi ve rahat kullanımı sunmak en büyük hedefleri arasındadır.

Oguzyigit Tarım Makineleri, müşteri memnuniyetini her zaman ön plana alarak sürekli kaliteyi, rahat ve kolay kullanımı çiftçilerimize sunmanın gayreti içindedir. Müşterilerinin öneri ve eleştirilerini dikkate alarak, sürekli gelişmeyi ve büyümeyi hedeflemektedir.

performance

MÜŞTERİ DENEYİM VİDEOLARI

performance

oğuzyiğit tarımdaki gelişmeler

OGUZYİGİT

1980’den beri Türk çiftçisinin kalitesine güvendiği marka

instagram

HIZLI BİLGİ

Pazartesi-Cuma: 09:00 - 18:00; Cumartesi: 10:00 - 14:00
Fevzi Çakmak Mah. Büsan Öz. Org. San. Sit. 10644. Sk. No:53 Karatay / KONYA
+ (90) 332 342 20 60
info@oguzyigit.com
×